KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13407197
nr 1340 7197
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Pastell, Signerad. Motivet: 31x38cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:39:30
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas